Tytuł trochę click bajtowy, ale co ja poradzę… Nie wiem jak Wy, ale jak mi ktoś powie, że mogę zarobić kilkadziesiąt złotych i się nie narobić, to cały ja zamieniam się momentalnie w słuch. Nazywajcie to jak chcecie, że chciwy, że student (już nie!), że ma parcie na kasę… Ale ja uważam, że jak jest okazja, to po prostu warto z niej skorzystać.

AKTUALIZACJA

W styczniu 2020 wpis zaktualizowałem o aplikację twisto i proste do zdobycia 50 zł (bez zamiawiania i oczekiwania na kartę).

Dlatego specjalnie z tej okazji, postanowiłem, że w dzisiejszym wpisie podzielę się z Wami kilkoma konkretnymi sposobami jak w szybki sposób można zarobić pieniądze. Oczywiście w pełni legalnie, bezpiecznie i czasem nawet przy wtórze znakomitej zabawy!

Czasami się zastanawiam, dlaczego niektórym nie chce się schylić po tak prostą kasę… Monese na przykład ma taką politykę, że zamiast na reklamy, płaci użytkownikom za polecenie ich aplikacji. Jeżeli w dalszym ciągu dużo osób, żeby zarobić 75 zł musi pracować kilka godzin, dlaczego nie wyciągną oni telefonu, nie pobiorą jednej aplikacji i nie zgarną tak łatwych pieniędzy? Zadam kolejne pytanie. Dlaczego, nie polecą tego kolejnym osobom za które i oni i osoba, której polecą aplikację otrzyma kolejne 75 zł?! Na swoim przykładzie, założyłem konto z linku polecającego, dostałem 75 zł i darmową kartę. Poleciłem mojej dziewczynie i bratu, za których dostałem kolejne 150 zł. Łącznie już 225 zł, za nic. Oni także swoje dostali i mogą dowolnej ilości osób polecić dalej Monese, Curve czy inne rozwiązania. Z resztą, przejdźmy do konkretów! Uprzedzając pytania: nie reklamuję i nie biorę udziału w żadnych programach MLM i innych!

Zakładam też, że jesteście w większości ludźmi, którzy ogarniają technologię, więc pozwolicie, że nie będzie łopatologicznie. Kto uważa, że warto to skorzysta, a komu nie po drodze, to przepraszam, ale nie tym razem.


Monese

Ile zarobię: > 75 zł (zapraszając kolejnych znajomych i Ty i znajomy otrzymujecie po kolejnym 75 zł)

Ile mi to zajmie: 5-10 minut

Co to: aplikacja pozwalająca płacić w euro i w funtach bez przewalutowania (coś jak Revolut – dla kumatych).

Co muszę zrobić:

Wystarczy pobrać aplikację Monese (dostępna na Android i iOS), przy rejestracji wpisać taki fajny kod:

wspierasz Jaśka:Wspierasz Franka:
JANSZ869FRAN903

Jasne, możecie wpisać kod swojego znajomego, lub go nie wpisywać (jak go nie wpiszecie, nie dostaniecie darmowej karty, która jest wymagana do otrzymania nagrody). 

Proces rejestracji jest łatwy i przyjemny, w związku z brytyjskimi regulacjami mogą pojawić się pytania o zarobki, ale ja takiego nie dostałem. Tip: najlepiej wybrać konto prowadzone w funtach, ponieważ wtedy nagroda po przeliczeniu na złotówki jest najbardziej atrakcyjna! 

Po 5 minutach miałem już aplikacje, założone konto. Teraz wystarczy zamówić darmową kartę do konta i poczekać kilka dni aż do nas dotrze. 

Co później? Wystarczy doładować konto Monese przelewem, wpłatą z karty Revolut (moim zdaniem najtaniej i najszybciej) czy dowolny inny z możliwych i wykonać jedną płatność kartą (prowizja za przewalutowanie z racji tego, że rachunek prowadzony jest w funtach, wynosi 2% – wiec najlepiej kupić coś za ok. 1 zł, wtedy koszt prowizji wyniesie 2 grosze). Od tego momentu czekamy maksymalnie 48 godzin i 15 funtów pojawi się na naszym koncie. Wypłacić je możemy w dowolny sposób na nasze konto lub przelewem na konto w aplikacji Revolut co pozwoli uniknąć przewalutowania. To tyle. Zachęcam do korzystania z Monese, nie tylko do zarobienia, ale także do oszczędzenia przy zakupach w zagranicznych sklepach lub na wakacjach.


Curve

Ile zarobię: 25 zł (zapraszając kolejnych znajomych i Ty i znajomy otrzymujecie po kolejnym 25 zł)

Ile mi to zajmie: 5-10 minut

Co to: aplikacja pozwalająca w jednym miejscu trzymać wszystkie karty z różnych banków i wygodniej nimi płacić. 

Co muszę zrobić:

Założyć konto i pobrać aplikacje, wpisać kod polecający jeśli tylko chcesz, wybrać darmowy plan i zamówić kartę. Później wykonać nią jedna trasakcję na dowolną kwotę i cieszyć się nagrodą. 

To jak, wspierasz? KOD: EY5G5KLE

2 tipy: 

  • tu także warto polecać dalej, ponieważ nagradzany jest i polecający i nowy użytkownik
  • w ustawieniach można wybrać trzy sklepy z których będziemy otrzymywać zerot transakcji w kwocie 3% przez pierwsze trzy miesiące. Ciekawa funkcja, szczególnie kiedy wydaje się w Lidlu co tydzień całe sakiewki pieniędzy 🙂

Twisto

Ile zarobię: 50 zł (zapraszając kolejnych znajomych i Ty i znajomy otrzymujecie po kolejnym 50 zł)

Ile mi to zajmie: 5-10 minut

Co to: aplikacja pozwalająca płacić za zakupy w późniejszym terminie. Działanie jest proste: wchodzisz na stronę sklepu, który współpracuje z Twisto, wybierasz opcję „płacę z Twisto” i towar już jedzie do ciebie. Za zakupy płacisz w terminie do 21 dni. 

Co muszę zrobić:

Założyć konto i pobrać aplikacje, wpisać kod polecający jeśli tylko chcesz. I to tyle. Nie musisz zamawiać żadnych kart czy wybierać planów. Po przejściu weryfikacji, podczas której musisz wybrać jaki masz miesięczny dochód, jakie wydatki i na tej podstawie określić jaki chcesz mieć limit w Twisto, wystarczy, że potwierdzą weryfikacje konta i dostaniesz 50 pkt, które odpowiadają 50 zł i którymi możesz spłacić swoje „zadłużenie” w Twisto.

KOD: JANS75

Studium przypadku

Żeby nieco przybliżyć Wam działanie tej aplikacji opisze szybko jak wyglądało u mnie wykorzystanie bonusu.
1. Kupiłem w jednym ze sklepów, które obsługują płatność z Twisto koszulkę za 89 zł.
2. Wybrałem płatność z Twisto i zatwierdziłem, że deklaruję zapłatę do 21 dni.
3. Z racji tego, że nie lubię mieć długów, od razu wszedłem w aplikację, gdzie widniał zakup mojej koszulki. Wybrałem opcję „spłać” i w dwóch kliknięciach zapłaciłem 50 zł punktami, a 39 zł dopłaciłem normalnie przez BLIK (można ten kartą lub z dowolnego banku przelewem).
4. To wszystko. W koszulce chodzę, a dzięki Twisto miałem ją za pół darmo 🙂


Quizzpy

Ile zarobię: codziennie ok. 12.00 i 20.00 do 400 zł (do podziału dla wszystkich zwycięzców)

Ile mi zajmie: zależy jaką masz wiedzę, ile masz szczęścia i czy będziesz w stanie brać udział w quizach o stałych porach

Co to: aplikacja w której codziennie odbywają się dwa quizy na żywo, w których trzeba dobrze odpowiedzieć na 12 pytać, a Ci którym się to uda dzielą się pulą nagród.

Co muszę zrobić:

Pobrać aplikację ze sklepu z aplikacjami, założyć konto (miło będzie jak z linku, dzięki czemu otrzymam ekstra szansę) i czekać na pierwszy quiz. Quizy są o stałych porach i można w łatwy sposób ustawić alerty przypominające nam o grze. 

Ta aplikacja to nie tylko szansa na kasę, ale przede wszystkim kupa fajnej zabawy i możliwość codziennie poczucia się jakby się było w milionerach!


HQ

Ile zarobię: stawki do wygrania w codziennych quizach sięgają setek tysięcy dolarów

Ile mi zajmie: tutaj jak wyżej nie ma nic pewnego

Co to: aplikacja działająca jak powyżej, ale z racji tego, że działa w stanach zjednoczonych i ludzi w grze bierze udział czasami ponad milion, wygrane są znacznie wyższe. 

Co muszę zrobić:

Dokładnie to samo co w przypadku poprzedniej aplikacji! 🙂

A wy, macie jakieś sposoby na szybki zarobek i łatwe pieniądze? 


1 komentarz

Te święta były dziwne. 5 powodów! | VITINGI.pl · 13 kwietnia 2020 o 22:47

[…] Jak zarobić 75 zł w 5 minut? To nic skomplikowanego, a może przydać się w tych trudnych chwilach 🙂 […]

Dodaj komentarz

Avatar placeholder